Humanitarna akcija “Djeca za djecu”

Dragi roditelji,

U ovo blagdansko vrijeme, puno se čuje i govori o humanosti, empatiji, služenju i dobrim djelima, no često to ostane samo na riječima. U vrtiću Kremenko uvijek djelujemo i želimo biti bolji, pa smo se ove godine pridružili humanitarnoj akciji “Djeca za djecu” koju već šestu godinu organiziraju studenti Ekonomskog fakulteta u Splitu, pod mentorstvom profesorice Smiljane Pivčević.

Vaša (i naša) djeca vrijedno su izrađivala božićne ukrase i čestitke, koje će studenti prodavati na štandovima u City Centru One i Mall of Split, a sav prihod biti će doniran udruzi “Naša dica” iz Kaštel Štafilića, udruzi roditelja djece s posebnim potrebama.

Nikad nije rano djecu učiti o empatiji i brizi za svoga bližnjega, a vaša djeca su nam primjerom pokazala kolika velika srca imaju.

Ovim putem Vas pozivamo da svratite na štandove i na taj način podržite ovu, hvale vrijednu humanitarnu akciju.

Sretne i blagoslovljene blagdane želi Vam cijeli tim Vrtića Kremenko!